صفحه نخست    درباره ما     لیست قیمت  درخواست نمایندگی   تماس با ما      ارسال پیام
            منوی محصولات
دستگاههای اعلان نشت گاز
  اعلان نشت گاز خانگی[5]
اعلان نشت گاز خودرو[1]
اعلان نشت گاز صنعتی[1]
حوادث قابل پیشگیری
            اخبار حوادث نشت گاز
>>> زن جوان و دختر هفت ساله اش قربانيان گازگرفتگي در تهران
>>> قاتل نامرئی ، این بار مادر 24 ساله را در آغوش گرفت
>>> نشت گاز در چالوس حادثه آفرید
>>> در مشهد" قاتل نامرئی" جان زن ۲۱ ساله را گرفت
>>> نشت گاز،انفجارمنزل مسكوني و مرگ 2 نفردركرمانشاه
>>>آتش سوزي يك دستگاه خودرو سواري بر اثر نشت گاز + عکس
            سایر اطلاعات
**توصیه آتش نشانی برای استفاده از هشدار دهنده نشت گاز استاندارد
**مصاحبه درباره پیشگیری از حوادث نشت گاز
**هشدار دهنده نشت گاز پیشگام
**هشدار دهنده نشت گاز استاندارد
**جدول تراکم مونوکسید کربن
**گواهینامه
**گارانتی
**پوشش بیمه
            کد سفارش

 

            پربازدیدترین محصولات
اعلان نشت گاز ساده اعلان نشت گاز ساده
نشت گاز صنعتی نشت گاز صنعتی
اعلان نشت گاز خودرو اعلان نشت گاز خودرو
اعلان نشت گاز با دماسنج اعلان نشت گاز با دماسنج
اعلان نشت گاز با شبخواب اعلان نشت گاز با شبخواب
 اعلان نشت گاز با ساعت اعلان نشت گاز با ساعت
اعلان نشت گاز مایع اعلان نشت گاز مایع
            اطلاعات تماس             سفارشات
نام کالا قیمت تعداد حذف
             نشت گاز،انفجارمنزل مسكوني و مرگ 2 نفردركرمانشاه

حوادث - جمعه, 11 فروردين 1391

رییس گاز ناحیه كرمانشاه گفت: در بررسی های اولیه ای كه از محل حادثه انفجار یك واحد مسكونی مشخص شد علت اصلی این حادثه مرگبار باز بودن شیر گاز و یا نشت گاز از طبقه همكف این ساختمان بوده است ولی تحقیقات و بررسی ها در این خصوص از سوی كارشناسان مربوطه ادامه دارد.
حسین تنهاافزود: این حادثه كه متاسفانه منجر به مرگ دو نفر شده است در یكی از مناطق جنوبی شهر كرمانشاه (شهرك زیباشهر) اتفاق افتاد و باعث تخریب 100 درصدی یك ساختمان مسكونی دو طبقه شد. وی تاكید كرد: بر اثر این انفجار علاوه بر تخریب كامل این ساختمان مسكونی، تا شعاع حدود 100 متری شیشه های منازل شكسته شده و برخی از پنجره های منازل مسكونی نیز از جا كنده شده است. تنها اظهار داشت: یكی از مهمترین راههای كنترل حوادث ناشی از نشت گاز، بستن شیرهای اصلی گاز به هنگام خروج ساكنان از منازل خود است كه متاسفانه این مهم كمتر از سوی شهروندان رعایت می شود در نتیجه این بی توجهی باید شاهد بروز چنین حوادث مرگباری باشیم. وی از همه شهروندان و مشتركان شركت گاز خواست به منظور حفظ ایمنی خود و دیگران هنگام خروج از منزل حتما از بسته شدن شیر اصلی گاز اطمینان حاصل كنند تا از بروز چنین حوادثی جلوگیری شود. تنها یادآور شد: برخی اوقات استفاده از انشعابات گاز فاقد ترموكوبل همچون سماورهای گازی باعث نشت گاز و در نتیجه وقوع یك حادثه می شود بنابراین مردم در زمان خروج از منزل حتما شیر اصلی گاز را ببندند. مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی كرمانشاه هم در خصوص این حادثه گفت: حوالی ساعت شش صبح این حادثه از طریق مركز پیام آتش نشانی دریافت شد و بلافاصله اكیپ پیش رو امداد و نجات این سازمان به همراه 15 امدادگر به محل حادثه اعزام شدند. حجت اله جهانبخشی افزود: پس از حضور اكیپ پیشرو در محل حادثه به علت حجم وسیح انفجار، تقاضای كمك شد و بلافاصله همه ایستگاه آتش نشانی به همراه هشت دستگاه خودروی سبك و سنگین و 25 امدادگر به محل حادثه اعزام شده و كار آوار برداری آغاز شد. وی تاكید كرد: براساس اطلاعات دریافتی از همسایگان واحد مسكونی حادثه دیده، متوجه شدیم دو نفر در داخل ساختمان مذكور محبوس شده اند كه امدادگران آتش نشانی با كمك امدادگران جمعیت هلال احمر پس از دقایقی جستجو توانستند یكی از حادثه دیدگان كه خانمی حدود 55 ساله بود را از زیر آوار بیرون آورده و با كمك اورژانس به مركز درمانی منتقل كنند. جهانبخشی با بیان اینكه این فرد قبل از رسیدن به بیمارستان جان سپرد ، افزود: پس از 45 دقیقه آوار برداری و سبك سازی محل حادثه امدادگران موفق به خروج فرد دوم كه كودكی پنج ساله بود از زیر آوار شدند ولی متاسفانه این كودك جان باخته بود. مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی كرمانشاه گفت: براساس تحقیقات اولیه علت این حادثه نشت گاز بوده و موجب انفجار در ساختمان مذكور و تخریب 100 درصدی آن شده است. وی در خصوص خسارت وارد شده بر اثر این حادثه خاطر نشان كرد: هنوز در مورد میزان دقیق خسارت نمی توان اظهار نظر كرد ولی كارشناسان آتش نشانی در حال بررسی میزان خسارت ها هستند. جهانبخشی گفت: كار آواربرداری و سبك سازی ساختمان مذكور انجام شده است.

;
            

http://bizna.ir/upload/parsianco/1422633039.gif   http://bizna.ir/upload/parsianco/1351485678.gif   http://bizna.ir/upload/parsianco/1416450160.gif

طرح بیزنس ملی ایران بیزنا